top of page

Gezondheid brengt geluk
Songshan Shaolin Martial Arts Training Centre

Gezondheid Brengt Geluk
Workshops LP JUL 26.jpg

(Om in te schrijven klik hier)

Vanaf 03 mei tot en met 05 juli zal Shaolin meester Liu Peng terug bij Gezondheid Brengt Geluk aanwezig zijn om enkele intensieve workshops Shaolin te geven. Meester Liu Peng is afkomstig uit China en studeerde in Shaolin Wushuguan vanaf 9 jarige leeftijd (1995). In 2006 kwam hij naar Europa en begon hier toen met les geven. Sinds Meester Thomas Roelant en Meester Liu Peng op dezelfde school gezeten hebben en in dezelfde klas, is hun band als die van 2 broeders. Na bijna 4 jaar samenwerking is hun band dan ook nog hechter geworden. 

Ook dit jaar spaart Meester Liu Peng tijd uit om bij onze studenten de puntjes op de i te komen zetten. Niet te missen workshops voor al zij die Shaolin serieus nemen. Toewijding is iets wat meesters zoeken in leerlingen.

Op  zaterdag is er een lunchpauze van 12.00u tot 14.00u, tijdens deze pauze zal er koffie, thee en water gratis voorzien worden. Lunchpakket of frisdrank moet u zelf voorzien.

​阿弥陀佛

Gezondheid Brengt Geluk

非营利组织 健康带来快乐
Kemzekedorp 15, Kemzeke, 比利时, Olv Thomas Roelant

嵩山少林武术培训中心,中国河南省登封市嵩山。
上海陈式太极拳协会,人民公园,上海,中国。

Instagram:Feiyue1977

Facebook:健康带来幸福

bottom of page